Legia Warszawa po słabej grze pokonała przy Łazienkowskiej Arkę Gdynia. Jedyna bramka spotkania padła po rzucie karnym, wykonywanym przez Macieja Iwańskiego.
Bohater meczu: Marcin Mięciel (Legia)
Bardzo aktywny w budowaniu akcji Legii, wiele razy ciekawie zagrywał do kolegów z ofensywy. Po faulu na nim padła jedyna bramka dla Legii.
Tak padła bramka:
1:0 Iwański 50. min (k.)
Rzut karny dla Legii został podyktowany za faul Adriana Mrowca na Marcinie Mięcielu, w pozornie niegroźnej sytuacji. Do piłki podszedł Maciej Iwański i strzelił bardzo mocno, w okienko bramki Bledzewskiego.
Legia Warszawa – Arka Gdynia 1:0 (1:0)
1:0 Iwański (k.) 50. min
Sędzia: Mirosław Górecki
Żółte kartki: Kumbev (Legia)- Mrowiec (Arka)
Legia Warszawa: Mucha – Rzeźniczak, Astiz, Kumbev, Kiełbowicz – Szałachowski (83. min – Jarzębowski), Giza (77. min- Borysiuk), Iwański, Rybus – Grzelak, Mięciel
Arka Gdynia: Bledzewski – Płotka, Siebert, Szmatiuk, Ł. Kowalski, Ława, Mrowiec
(63. min – Sakaliev), Lubenow, Wilczyński (75. min – Czoska), Budziński, Labukas (886. min – F. Burkhardt)
Źródło: ASInfo